Ornette Coleman, John Coltrane, Eric Dolphy, Charlie Parker, Bill Evans, Stan Getz czy Kamasi Washington to artyści, których nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi jazzu. Wszystkich wymienionych wykonawców łączy instrument, który opanowali do perfekcji – mowa o saksofonie.

Zapraszamy na naukę gry w Krakowie, gdzie wciąż rozwijamy niepubliczną szkołę muzyczną I stopnia, oferując lekcje oraz warsztaty z poszczególnych instrumentów. W przypadku dętych niezwykle ważna jest regularność i bardzo świadome podejście do przygotowań, również w kwestii operowania oddechem czy interpretowania poszczególnych dźwięków.

Przygotowujemy atrakcyjne i rozwijające lekcje gry na saksofonie, zdając sobie sprawę z tego, że istnieje zapotrzebowanie na ten niełatwy przecież instrument. Okazuje się, że sprawdzone metody dydaktyczne połączone z konsekwentnym realizowaniem nakreślonego planu przynoszą pożądane efekty. Cieszymy się, widząc, jak młodzi muzycy odnajdują radość, wchodząc na kolejne szczeble zaawansowania. Rola sekcji dętej w świecie muzyki wciąż jest bardzo ważna.

nauka gry na saksofonie kraków