Instrument ten był, jest i będzie jednym z najważniejszych w muzyce. Gra na fortepianie pozwala realizować się zarówno w repertuarze klasycznym, jak i popularnym. Od interpretowania legendarnych kompozytorów, po jazzowe improwizacje, daje on wręcz nieograniczone możliwości. Zwłaszcza że, gdy już posiądzie się umiejętności gry na nim, łatwiej zacząć przygodę z innym instrumentem.

W naszej krakowskiej, niepublicznej szkole muzycznej I stopnia uczymy gry na fortepianie od podstaw, stopniowo zwiększając poziom zaawansowania, dbając o rozwijanie indywidualnych predyspozycji, a także podążając za potrzebami uczniów. Mamy doświadczenie w pedagogice muzycznej i cieszymy się, że dokładamy cegiełkę do artystycznego rozwoju kolejnych pokoleń wykonawców, a kto wie, być może także kompozytorów.

Nauka gry na fortepianie w Krakowie jest z powodzeniem prowadzona właśnie u nas. Dzięki niej łatwiej można poznać zarówno ten, jak i inne instrumenty, odnajdując się w dowolnym gatunku muzycznym. Gwarantujemy, że zajęcia będą nie tylko efektywne, ale również ciekawe dla dziecka.

nauka gry na fortepianie kraków